מדברים עיצוב עם אלי בוכבזה

בפודקאסט ״מדברים עיצוב - שיחות מאחורי הקלעים״, מעצב הפנים אלי בוכבזה מארח אנשי מקצוע מומחים בתחומם לשיחות על צדדים שונים ומגוונים בעולם העיצוב בכלל ועיצוב הפנים בפרט. במהלך הפרקים נפתח דיונים על הקשר בין עיצוב ותכנון לעסקים ורווחיות בעולם הנדל״ן ובעולם עיצוב הפנים המסחרי, מעסקים ומסעדות ועד משרדים וחללי עבודה.

אלי בוכבזה הוא הבעלים של E|STUDIO, סטודיו לעיצוב פנים מסחרי, המציע פיתרון תכנוני ועיצובי כולל עבור משרדים, מסעדות חנויות וחללי תצוגה שונים. אלי סיים תואר בהצטיינות בעיצוב פנים מהמכון הטכנולוגי בחולון, כולל תקופת לימודים בבית הספר הגבוהה לעיצוב IED ברומא, ובעל רקע עשיר בעיצוב ומיתוג ביתני תערוכה וחללי מסחרי בארץ ובחו״ל. ייחודיות הסטודיו היא השילוב בין מיתוג נכון ועיצוב פנים עשיר ומדויק, שמשדר את השפה של הלקוח ותואם לערכים שלו.
   04/2021
   פרק ממוצע: כ20 דק'

עוד דרכים להאזנה

פודקאסטים נוספים להאזנה:


הזכיות על שימוש והאזנה לפודקאסט זה ולתכנים הנלווים לתוכנית זו שמורים ליוצרי ומפיקי הפודקאסט. אין להעתיק, להפיץ או להשתמש ברבים ללא אישור. בהאזנה או לחיצה על האזנה את/ה מאשר שקראת את המדיניות הפרטיות ותנאי השימוש והנך מסכים אליהם. במידה ולא, אנא הפסק את השימוש באתר. התכנים המועלים לאתר באחריות יוצרי ומפיקי התכנית, אנו עושים את כל המאמץ בכדי להתאים ולסנן את התכנים כך שיתאים לכל הקהלים, במידה ולא הדבר יצויין. אם נתקלתם בתוכן שאינו מתאים, אינו הולם או כל טענה או הערה אחרת, אנא פנו אלינו בכתב או בעל"פ ונשתדל לטפל בהקדם.

נא לקרוא את הצהרת הנגישות באתר